ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

ДОВІДНИК ХМЕЛЬНИЦЬКОГО  

Пошук по районах і вулицях
   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 226

Вчора 5220

Цей тиждень 11551

У цьому місяці 65121

Всього 26123632

   
Химчистка Универсал, Хмельницкий, химчистки Хмельницкого, клининговые услуги в Хмельницком, химчистка изделий из текстиля от белья до верхней одежды, кожи, дубленок, натурального меха с использованием новейших технологий, выведение пятен с тканей, мелкий ремонт одежды, покраска кожаных изделий, чистка и покраска кожаной обуви, клиннинговые услуги, мытье вывесок и наружной рекламы.
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Правди, 6/1
тел: 0382 762423
моб: +38 096 4835795
e-mail: office@universal-ua.com
сайт: www.universal-ua.com
ГОДИНИ РОБОТИ: з 8:30-20:00, без перерви; в зимовий період: субота: з 10:00-15:00; в літній період: субота: з 10:00-18:00; вихідний день: неділя
Хімчистка «Універсал»
  • ХІМЧИСТКА ВИРОБІВ: з текстилю, пухових ковдр, шкіри, дублянок, натурального хутра з використанням новітніх технологій.
  • Виведення різних плям з тканин.
  • Дрібний ремонт одягу.
  • Фарбування шкіряних виробів.
  • Чистка та фарбування шкіряного і замшевого взуття.

КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ:

  • Чистка у клієнта в офісі або на дому:і килимових покриттів, м'яких меблів.
Форма разрахунку: готівковий, безготівковий розрахунок.
Прийом замовлення на дому у клієнта. Доставка замовлень.
З 2001 року розпочав роботу новий структурний підрозділ – хімчистка «Універсал». Це перша у місті хімчистка з новим рівнем сервісу, якості чищення та обслуговування. Запорукою успішного розвитку стало найсучасніше обладнання визнаних світових лідерів «АМА Universal», «Veit», «Imessa», передові технології та високоякісні хімічні реагенти
виробництва Німеччини, Італії.


Персонал хімчистки пройшов навчання на спеціалізованій хімчистці у Варшаві (Польша), регулярно відвідує тематичні семінари, виставки. Технологія чистки постійно вдосконалюється з огляду на швидку зміну моди на тканини, фурнітуру, оздоблення.

Основний принцип нашої роботидосягнення максимальної якості в найкоротший термін, з мінімальними незручностями для замовника. На сьогодні хімчистка працює з широким асортиментом тканин, натуральним та штучним хутром, шкіряними виробами різної якості, килимами. Надаються послуги з чищення, прасування, відпарювання текстильних речей, хутра; чищення, фарбування, чищення килимів та килимового покриття, м’яких меблів, салонів авто.

 

Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 1
Вчора: 16
За тиждень: 29
За місяць: 135
Всього: 33379

Поділися цією інформацією з іншими: