ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 2294

Вчора 3826

Цей тиждень 28490

У цьому місяці 52662

Всього 28847945

   

АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
м.Хмельницький
вул.Курчатова, 6а (зупинка завод «Нева»)
моб: +38 067 3844009 - цілодобово
моб: +38 097 7477021
ГОДИНИ РОБОТИ: з 8:00-20:00, без перерви; без вихідних
Ритуальні послуги ПП Пивовар Олександр Миколайович

ПОСЛУГИ:
  • Ритуальні послуги, послуги катафалка.
  • Ритуально-транспортні послуги по Україні, СНД та міжнародні.
  • Поминальні обіди. Церковна панехида. Музичний супровід.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ПРОДАЖ гуртом і в роздріб: вінки, гроби, аксесуари для поховання.

ПРОДАЖ: Вінки. Корзини. Стрічки. Труни, урни. Прикраси, лампадки. Траурний одяг. Хрести.

Рано чи пізно нам доводиться зіштовхуватися із цим – зі смертю своїх близьких людей. І приходить час, коли чергова смерть лягає на нас не просто тягарем найтяжчої втрати, але й людським обов'язком: організувати похорони, провести в останню путь людину. Мабуть, у житті будь-якої людини цей момент один із самих відповідальних і напружених. Коли разом з болем і відчаєм раптом приходить усвідомлення того, що як би не було важко, потрібно робити неминучу рутинну роботу: замовляти виготовлення пам'ятника, організовувати похорон.

До цієї роботи не можна звикнути, а тим паче перший раз і зовсім застає зненацька незнанням і нерозумінням того, що потрібно робити в такі моменти, щоб похорони пройшли по прийнятим у вашому середовищі звичаям.

До смерті не можна приготуватися заздалегідь, не можна заздалегідь розписати похорони – ми всі звичайні люди, ми всі живемо не очікуванням смерті, а очікуванням радостей. І тому смерть близької людини, як би ми не усвідомлювали її неминучості, – це завжди години й дні розгубленості й безпорадності. Похорони вимагають не тільки уваги близьких померлої людини але й цілого ряду спеціальних ритуальних послуг/ритуальных услуг і предметів (труна, надгробний пам'ятник, фотокераміка та ін.). Мабуть, найважливіший з них – труна.

Де її взяти, де замовити, на чому привезти…А потім виникають ще сотні більш дрібних питань: хто занесе цю труну, хто її буде виносити з покійним, де взяти вінки, який текст повинен бути на ритуальних стрічках, де взяти катафалк, щоб відвезти труну с покійним на цвинтар, що робити взагалі на цвинтарі - до кого звертатися, щоб викопали могилу, як організувати прощання, хто опустить гріб у могилу, що для цього потрібно, хто встановить хрест і де цей хрест взяти, де замовляти виготовлення пам'ятників та інше.

Таку допомогу як ритуальні послуги/ритуальные услуги робить наша спеціалізована ритуальна служба, у нас ви одержите не просто допомогу на словах, а дійсно весь комплекс ритуальних послуг/ритуальных услуг, а також виготовлення фотокераміки, надгробних пам'ятників із граніту.Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 3
За тиждень: 32
За місяць: 59
Всього: 20437

Поділися цією інформацією з іншими: