ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 1112

Вчора 6019

Цей тиждень 14825

У цьому місяці 26447

Всього 28976083

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Курчатова, 8/7г
моб: +38 067 3837546
моб: +38 067 8637903
тел: 0382 783783
тел: 0382 783837
тел: 0382 783820
e-mail: renome@renome.biz
e-mail: sbyt@renome.biz
сайт: www.renome.biz
сайт: www.termit.ua
сайт: www.gasdetector.com.ua
ГОДИНИ РОБОТИ: з 8:30-17:30, без перерви; вихідні дні: субота, неділя
ТОВ «Реноме»

РОЗРОБКА, ВИРОБНИЦТВО І ПРОДАЖ ЕЛЕКТРОННИХ, ЕЛЕКТРО-ТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ ТА ОПАЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ:
 • Електричні котли «ТермІТ» з вбудованим електронним блоком управління, тижневим програматором з РК дисплеєм, циркуляційним насосом в 1-і 3-х фазному виконанні, потужністю від 3-х до 24-х КВт.
 • Електричні котли «ТермІТ Smart» особливістю конструкції електрокотлів ТермІТ «Смарт» є наявність базового нагрівального модуля (котла) та Смарт-системи управління зконфігурованої за потребами та можливостями користувача. В залежності від побажань користувача, управління може здійснюватись за допомогою програмного додатку смартфону через вбудований в котел Wi-Fi модуль, WEB-інтерфейс комп’ютера або за допомогою виносного Модуля індикації та управління з сенсорним корольовим екраном та вбудованим датчиком температури (під'єднується до котла через провідний інтерфейс RS-485).
 • Твердопаливні котли «Проскурів».
 • Твердопаливні котли «КТГ».
 • Твердопаливні котли «Termit-tt».
 • Газові котли «Проскурів».
 • Бойлери.
 • Сигналізатори газу «Страж» - призначені для контролю витоку природного, чадного та/або зрідженого газів, при цьому видають світлову і звукову сигналізацію, а також під час небезпеки здатні перекривати подачу газу, включати вентиляцію... Є рішення для контролю загазованості автомобільних паркінгів. Відповідають Європейським стандартам.
 • LED-світильники «LEDO» для освітлення офісів, промислової зони і вулиць. Екологічні, економічні, ефективні.
 • Світлосигнальні пристрої «Страж».
 • Клапани електромагнітні газові «КЕМГ».
 • Контрактне виробництво електроніки.


Компанія «Реноме» являється виробником електронної, електротехнічної продукції та опалювальної техніки. Заснована в січні 1994 року. За період існування зарекомендувала себе як надійний партнер та постійно розвиваюче підприємство.

ТОВ «Реноме» має власні приміщення з офісною та виробничою зонами, оснащених сучасним обладнанням. У компанії працює більше 30 співробітників. Вироблена продукція успішно продається як на території України, так і за її межами. На даний момент компанія «Реноме» займає лідируюче місце з виробництва та продажів газових сигналізаторів «Страж». Асортимент продукції постійно покращується і додаються нові напрямки виробництва. Добре розвинена дилерська мережа по всій Україні.

Компанія «Реноме» успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001:2008 та отримала сертифікат. Успішна сертифікація системи менеджменту якості компанії «Реноме» на відповідність ISO 9001:2008 дозволила підтвердити досягнутий компанією рівень якості організації робіт. Область дії сертифіката: Проектування, розробка, виробництво, продаж, сервісне обслуговування електронних і електротехнічних пристроїв і електроопалювальної техніки, контрактне виробництво електроніки.


Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 1
За тиждень: 25
За місяць: 132
Всього: 26764

Поділися цією інформацією з іншими: