ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 971

Вчора 3572

Цей тиждень 25223

У цьому місяці 104459

Всього 26929058

   

Пропозиція співпраці

«БІЗНЕС-ДОВІДКА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО», перша Довідкова служба в Хмельницькому регіоні, ми почали працювати в далекому 1997 році. Протягом 21 року наша служба є гідною візитною карткою ділового середовища Хмельницького. Досвід роботи, професіоналізм і цінова політика, впевнено закріпили за нами позицію лідера на ринку інформаційно-довідкових послуг Хмельницької області.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ «БІЗНЕС-ДОВІДКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО»:

 • Максимальне освітлення наданої нам інформації, просування товарів і послуг на більш широкі ринки збуту, інформування потенційних покупців про товари і послуги компаній.
 • Доступність інформації про фірми, товари та послуги для будь-якої людини - видача тільки перевіреної інформації з першоджерел - безкоштовне, оперативне і достовірне інформування кожного, хто звернувся в нашу службу.
 • Підтримка і просування інформаційного бізнес-порталу www.khmelnitskiy.info (відмінна індексація контенту сайту провідними пошуковими ресурсами).
 • Впровадження нових технологій, професійне зростання наших співробітників.
 • Обслуговування вхідних дзвінків на багатоканальний телефон (0382) 70-30-70 і на мобільний телефон (067) 70-330-70. Щодня оператори нашого Сall-Центру забезпечують інформацією ділових людей, власників та керівників компаній, підприємців, фахівців державних та комерційних структур, менеджерів.

За довгі роки роботи служби, Ви вже встигли переконатися в нашій надійності й професіоналізмі, і якщо Вам потрібно:

 • Купити товар, скористатися послугою... відсвяткувати подію, відправитися в подорож, необхідно відремонтувати? А може купити нерухомість або авто? Складно перерахувати всі запити  - МИ БУДЕМО ВАМ КОРИСНІ НА БУДЬ-ЯКОМУ ЕТАПІ ВАШОГО ЖИТТЯ!
 • Адреси, номери телефонів, e-mail, сайт компанії, державної установи
 • Години роботи комерційних підприємств і фірм
 • Довідкові служби міст області та України (комерційні і державні)
 • Поштові індекси, телефонні коди міст і населених пунктів
 • Прогноз погоди. Точний час.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ БІЗНЕС-ДОВІДКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

ТЕЛЕФОННА ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВА СЛУЖБА «БІЗНЕС-ДОВІДКА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО»

 • Розміщення інформації клієнта в базі даних Бізнес-Довідки Хмельницького (назва фірми, товари/послуги, телефони, факси, поштова та e-mail адреси, web-адреса, графік роботи, додаткові дані) - безкоштовна видача на запит за багатоканальним телефоном (0382) 70-30-70 та мобільному (067) 70-330-70
 • Пріоритет в обслуговуванні - на Ваш запит за телефоном, видається інформація з усіх наявних у нашому розпорядженні джерел.
 • Можливість оперативно, протягом усього часу обслуговування (письмово, по телефону або по e-mail): коригувати, змінювати і доповнювати надану Вами інформацію, потенційний споживач завжди зможе отримувати достовірні дані про Вашу діяльність.

Цільове інформування про Ваше підприємство та його діяльність по телефону - сама проста, зручна і цивілізована форма отримання інформації.

ІЛЮСТРОВАНИЙ КАТАЛОГ «ВЕСЬ АКТИВНИЙ БІЗНЕС ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РЕГІОНУ» - www.khmelnitskiy.info - www.khmelnitsky.info

 • Ілюстрована сторінка компанії: інформація про діяльність, звернення до потенційних покупців, фото, відео-демонстрація товарів і послуг, в кожній сторінці клієнта прописується «Мета-тег Description» і «Мета-тег Keywords» для пошукових систем.
 • Електронна карта Хмельницької області: зазначення місцезнаходження компанії на карті.
 • Пошук: за назвою, адресою, телефонами, по товарах і послугах, за рубриками, по кожному ключовому слову, по алфавітному покажчику
 • Участь в рубриці «ЛІДЕРИ ЦЬОГО МІСЯЦЯ»
 • Просування інформації про Вашу компанію і її діяльність через соціальні мережі (також і у кожного відвідувача нашого сайту є можливість поділитися інформацією про Вашу компанію в соціальних мережах)
 • Статистика звернень по підприємству: за сьогодні, вчора, за тиждень, за місяць, всього.

Ми пропонуємо Вам за доступну ціну - максимальні можливості.
Наша послуга йде у витратну частину Вашої компанії, також видаються всі необхідні документи для бухгалтерії.

БУДЕМО РАДИ БАЧИТИ ВАС У ЧИСЛІ НАШИХ КЛІЄНТІВ!
тел/факс: (0382) 703070 - багатоканальний, довідкова
моб: (067) 70-330-70 - мобільна довідкова
e-mail: 70-30-70@khmelnitskiy.info
(надішліть назву компанії, контакт для зв'язку з Вами, вкажіть контактну особу).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ ТА КЛІЄНТИ!

Хочемо поділитися радісною новиною з Вами: БІЗНЕС-ДОВІДКА МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО отримала звання КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ згідно з критеріями НАЦІОНАЛЬНОГО РЕЙТИНГУ ЯКОСТІ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!
Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України, сприяти суспільному визнанню підприємства.
Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України. «Бізнес-Довідка міста Хмельницького» отримала Експертний висновок, яким засвідчується статус
«КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ» та право на використання логотипу «ЗІРКА ЯКОСТІ» з метою інформування споживачів та партнерів щодо статусу.

Також з гордістю повідомляємо Вам, що «БІЗНЕС-ДОВІДКА МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО» увійшла в число лідерів Національного бізнес-рейтингу, який проводиться щорічно Торгово-промисловою палатою України, та була нагородження званням «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2014», за основним видом діяльності КВЕД 63.11 - Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність.
Ми отримали «Національний сертифікат» і були нагороджені медаллю «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2014». Визначення та нагородження переможців - це можливість відзначити ЛІДЕРІВ української економіки за їхній внесок у розвиток країни на національному та міжнародному рівнях!

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такі рейтинги - це, одночасно, висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер і наша подальша діяльність повинна відповідати цим нагородам, які безумовно, стимулюють нас на ще кращу роботу. Дякуємо всім, хто користується нашими послугами і співпрацює з нами, це наш спільний успіх!

Будемо і надалі працювати, тільки поліпшуючи наш сервіс і якість послуг для Вас!