ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 71

Вчора 4716

Цей тиждень 9230

У цьому місяці 71

Всього 31260845

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Чорновола, 88/2
(біля «Адвіса»)
т/ф: 0382 746800
т/ф: 0382 746900
т/ф: 0382 746974
моб: +38 097 8751716
моб: +38 0968903091
e-mail: prompribor2@gmail.com
сайт: www.prompribor.km.ua
ГОДИНИ РОБОТИ: з 9:00-18:00, без перерви; вихідні дні: субота, неділя


ТОВ НВП «Промприлад»

ПРОДАЖ, ВИГОТОВЛЕННЯ, ОБСЛУГОВУВАННЯ, РЕМОНТ - ВАГОВЕ ОБЛАДНАННЯ:
 • Ваги: електронні, торгові, фасувальні, рахункові, товарні, палетні, автомобільні, лабораторні, кранові, для зважування худоби, рокла з вагами, з друком етикетки, кантер, чекодрукуючі ваги та ін.
 • Електронні дозатори, вологоміри, гирі.
ПРОДАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ - СКЛАДСЬКА ТЕХНІКА:
 • Візки гідравлічні (рокли), штабелери ручні і з електроприводом, річтраки, навантажувачі (електричні, дизельні, бензинові), стелажі поличкові, стелажі палетні, столи підйомники, вирівнювачі платформи, ворота промислові, шлагбауми, візки платформні, візки-кантователі.
 • Вантажопідйомна техніка: тали ланцюгові, важільні, тали електричні, такелажні пристосування, стропи (текстильні, ланцюгові, канатні), траверси для плит перекриття та інших різних вантажів, стяжні ремені текстильні, ланцюгові.
 • Колеса і ролики в асортименті.


ПРОДАЖ ГУРТОМ І В РОЗДРІБ, МОНТАЖ:
Лічильники
(побутові і промислові):  лічильники тепла, лічильники води, лічильники газу, лічильники електроенергії.

ПРОДАЖ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ:

 • Детектори валют, купюрорахувальні машини (лічильники банкнот), ящик для грошей.
 • Пакувальне обладнання для вакуумної упаковки, стретч-плівка палетна і харчова, зварювач плівок, пристрій «холодний стіл», палетайзери, ручні пристрої «гарячий стіл» для пакування в стретч-плівку, інструмент для обв'язки полімерними стрічками, розмотувачі скотчу, ручні розмотувачі, стрічка полімерна для обв'язки, скоби дротяні, затискач металевий, захисний куточок.

ПРОДАЖ:

 • Термоетикетка, етикет-пістолети, етикет-стрічка, етикетка-самоклейка, сторінка стікер, цінники, маркувальник, маркировщик, маркування упаковки, аплікатори, нумератор, датери, датер товару, етикет-пістолет для кріплення ярликів, голчастий пістолет.
 • Принтери друку етикеток, штрих-кодів, термотрансферні принтери, чекові принтери, ріббони, друк штрих-кодів, оперативний друк етикеток, текстильних ярликів, флексодрук, сканери штрих-кодів, термінали збору даних, зчитувачі магнітної смуги, фіскальні реєстратори, касові апарати.
 • Мірний посуд для рідини в асортименті, термометри побутові і промислові, у т. ч. цифрові (електронні) в асортименті.
 • Електронні годинники офісні та фасадні (зовнішні).
 • Гігрометри, манометри, вакуумметри.
 • Вимірювальний інструмент (штангенциркулі, мікрометри, лінійки, рулетки, нутроміри).
 • Професійний слюсарний інструмент в асортименті (набори ключів, викрутки, воротки, торцеві головки, пасатижі, набори інструментів і ін.).

ВИГОТОВЛЕННЯ І ПРОДАЖ: Скотч, у т.ч. з логотипом.

Компанія «НВП Промприлад» заснована в лютому 1998р. в м.Хмельницькому.
Основною її спеціалізацією є виробничо-торговельна діяльність у сфері постачання торговельних і промислових підприємств ваговим устаткуванням, складською технікою і вимірювальними приладами.
Володіючи багаторічним досвідом роботи, колектив компанії «Промприлад» ретельно підходить як до розробки моделей виробництва вагового обладнання, так і до формування торгового асортименту.
Така політика дозволяє повністю задовольняти потреби клієнтів, які отримують все необхідне обладнання, аксесуари і сервісне обслуговування з одних рук.

ТОВ «НВП Промприлад» має в місті Хмельницькому власну виробничо-технічну базу з необхідним спеціальним обладнанням і кваліфікованими фахівцями, що дозволяє швидко і якісно здійснювати установку обладнання, гарантійне обслуговування, відвантаження товару в будь-яку точку України.

Інфраструктура підприємства «НВП Промприлад» включає:
- сучасний офіс
- виставковий зал
- склад із зручним під'їздом автотранспорту

Спеціально обладнаний виставковий зал підприємства «НВП Промприлад» дозволяє більш детально ознайомити клієнтів з асортиментом продукції, що є на складі, а також технічними характеристиками вагового та складського обладнання. Кваліфіковані менеджери допоможуть зробити оптимальний вибір техніки і обладнання, виходячи з потреб клієнта.
На всю запропоновану продукцію надається гарантія, після закінчення якої наші покупці можуть скористатися послугами спеціалізованого сервісного центру, який працює при «НВП Промприлад».

Зробивши вибір на користь співпраці з нашою компанією, Ви знайдете надійного ділового партнера і постачальника кращих зразків професійної вимірювальної та складської техніки.


Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 1
За тиждень: 63
За місяць: 1
Всього: 36623

Поділися цією інформацією з іншими: