ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 1131

Вчора 6019

Цей тиждень 14844

У цьому місяці 26466

Всього 28976102

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Молодіжна, 7
моб: +38 067 7941392
моб: +38 098 5655655
e-mail: dentist.palamarchuk@ukr.net
сайт: www.posmishka.km.ua
ГОДИНИ РОБОТИ: з 9.00-18.00 (після 18.00 - за домовленістю), без перерви вихідний: неділя
Стоматологічна клініка «Посмішка успіху»

Лікар-стоматолог Паламарчук Станіслав Васильович

СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ:
  • Дитяча стоматологія
  • Ортодонтичне лікування
  • Імплантація
  • Хірургічна стоматологія
  • Терапевтична стоматологія
  • Ортопедичне лікування
  • Плазмоліфтинг
  • Пародонтологія.

У нашій стоматологічній клініці представлені різноманітні види послуг, що дозволяє підібрати для кожного пацієнта найбільш підходящий метод лікування, відновлення, реставрації зубів.

Стоматологія «Посмішка успіху» -
це максимум діагностичних можливостей. За допомогою найсучаснішого медичного обладнання в нашій стоматологічній клініці лікуючий Вас доктор швидко виявляє характер захворювання і з високою точністю визначає діагноз, що дає можливість скласти найбільш ефективний план Вашого лікування.

Стоматологія «Посмішка успіху» -
це стоматологія повного циклу, створена для лікування зубів пацієнтів різного віку, різних показань.
Добрі і дбайливі фахівці дбайливо оглянуть Вашу дитину, при необхідності призначать лікування і проведуть відповідний курс процедур досить швидко і, що важливо, абсолютно безболісно для маленького пацієнта.
Наша стоматологічна клініка - це гарантія якісного і безболісного лікування зубів для всієї родини.


Лікування зубів


Наш стоматологічний центр використовує у своїй практиці тільки сучасні передові технології, завдяки яким лікування зубів є не тільки ефективним, але й комфортним для пацієнтів, які не відчувають неприємних і больових відчуттів. Поряд з усіма перевагами і широким спектром стоматологічних послуг, ми пропонуємо Вам доступні ціни, що дозволяють кожному подбати про здоров'я і красу своєї посмішки. Стоматологія «Посмішка успіху»- це відмінне співвідношення ціни і якості на лікування зубів.

Дізнатися про варіанти лікування зубів і вартості надання необхідних послуг Ви зможете, записавшись на прийом до нашого стоматолога, набравши простий номер телефону +38 067 7941392.

Подумайте про своє здоров'я і відвідайте кабінет зубного лікаря. Своєчасне лікування зубів дозволить виключити серйозні захворювання в майбутньому і надовго зберегти здоровий і красивий вид Вашої посмішки.


Стоматологічні послуги


З року в рік в нашому місті з'являється все більше нових зубних клінік, що пропонують неймовірний асортимент стоматологічних послуг за найсучаснішими методиками, лікування за допомогою спеціально розроблених інноваційних технологій на новітньому обладнанні.
Ми настійно рекомендуємо Вам серйозно підійти до вибору стоматологічного центру, адже від цього залежить Ваше здоров'я і якість життя в цілому. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в доброзичливому підході нашого персоналу, уважне ставлення лікарів до кожного пацієнта, індивідуально підібраною програмою Вашого лікування та ефективного результату. А, в разі виникнення якихось питань і дискомфорту в подальшому після лікування, Ви завжди можете звернутися за консультацією до лікаря і отримати своєчасну допомогу або корисні рекомендації.

Наш колектив відповідально підходить до ведення кожного клієнта, тому піклуватися не тільки про швидкість і результаті лікування, а й про те, як відчуває себе пацієнт під час процедур.Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 5
За тиждень: 30
За місяць: 70
Всього: 12261

Поділися цією інформацією з іншими: