ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 4428

Вчора 6898

Цей тиждень 22442

У цьому місяці 76417

Всього 29026053

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Шевченко, 40/2
моб: +38 096 8911911
моб: +38 073 8911911
e-mail: ludaanzuk@gmail.com
сторінка: youtube.com
сторінка: facebook.com
строрінка: instagram.com/liudmilaianziuk
ГОДИНИ РОБОТИ: з 8:00-23:00, без перерви, за попереднім записом, без вихідних
Масажна служба 911

Центр масажу і антибольової профілактики вакуумно-баночним методом Людмили Янзюк «Здоров'я»
 • КУРСИ МАСАЖУ. Ми пропонуємо вашій увазі курси масажу школу в місті Хмельницькому. Ви витрачаєте мінімум часу, отримуючи максимум знань. Тривалість 2 тижні, 5 занять. У групі всього по 4 людини, для індивідуального підходу до учнів. В кінці навчання Ви отримуєте Диплом школи масажу Людмили Янзюк, за допомогою якого Ви швидко зможете знайти роботу за фахом «Професійний масажист».

ЗАПРОШУЄМО НАВЧИТАСЯ ЗА ТАКИМ ВИДАМИ МАСАЖУ:

 • Лікувальний масаж.
 • Антицелюлітний масаж
 • Спортивний масаж.
 • Лімфодренажний масаж.
 • Навчання хіджами.

З вами буде працювати майстер своєї справи, професійний масажист - реабілітолог, який робить акцент більше на практику, ніж на теорію.

 • ВСІ ВИДИ МАСАЖУ: загальний, лікувальний, спортивний, вакуумно-баночний, антицелюлітний, медовий, китайський, стоун-масаж, в 4 руки, дітям і вагітним, масаж для пар, боді масаж для чоловіків, офісний масаж (з виїздом до клієнта), хіджама.
  Можливий виїзд до клієнта.

Надаємо широкий спектр лікувальних та косметичних послуг в місті Хмельницькому.
У нас є хороші фахівці з лікувального масажу, які мають досвід у вирішенні медичних задач, і лікуванні опорно-рухового апарату.
Зокрема лікуванні міжхребцевих гриж і протрузій, і інших проблем спини.
Інший напрямок - це корекції фігури, позбавлення від зайвої ваги і целюліту, використовуючи антицелюлітний масаж, вакуумний масаж і обгортання наші фахівці в цьому напрямку, підберуть для вас те, що підходить вам більше всього.

Також є фахівець з лікування Хіджама, який має великий досвід в цьому напрямку.
Дане лікування здавна використовується на Сході, на жаль в Україні маловідоме, але дуже ефективне лікування і профілактика різних захворювань, зокрема лікування підвищеного тиску, лікування остеохондрозу, стимуляція підняття імунітету.
Приклади лише деяких захворювань при яких використовується дане лікування:

 • безсоння, депресія, безпліддя, простатит, статеве безсилля, ослаблений імунітет, алергія, цукровий діабет, біль у спині, м'язові болі, оніміння м'язів рук і ніг, болі в суглобах, судоми варикозне розширення вен, знижений і підвищений тиск, звуження і закупорка вен, закупорка судин, шкірні хвороби (псоріаз), головні болі, хвороби очей, нирок, печінки, щитовидної залози, шлунка, хронічний кашель, астма, бронхіт, нервові розлади, ревматизм та багато іншого...

Користь Хіджами:
Прочищає артерії і капіляри, стимулює кровообіг, очищає кров і підсилює її.
Також прочищає суглоби, вени і лімфовузли (особливо на ногах).
Вона очищає всі органи тіла від різних домішок і залишків ліків.
Очищає енергетичні шляхи, що призводить до збільшення життєздатності організму.
Стимулює рефлексогенні зони в тілі.
Мозок починає звертати більше уваги на уражений орган і подає відповідні команди органам тіла.
Також стимулює відділи мозку, що відповідають за рух, сприйняття, слух і пам'ять.
Витягає окислені клітини, отрути і залишки ліків у тілі, які знаходяться в кров'яних скупченнях між шкірою і м'язами і в інших частинах тіла.
Наприклад, при артриті Хіджама виводить кристали сечової кислоти між суглобів з невеликими кров'яними скупченнями через насічки на шкірі.
Викликає приплив додаткової крові в ті місця, які цього потребують і де поганий кровообіг (локально стимулює кровообіг).
Зміцнює імунітет всього організму і нормалізує гормони.
Нормалізує психічний стан. Знімає тиск з нервів, який іноді виникає через скупчення і розпухання кровоносних судин, які тиснуть на нерви (особливо в голові, завдаючи головний біль).
Виводить надлишок кислот в тілі, які призводять до збільшення кількості червоних кров'яних тілець, згущується кров і проводять до судинної недостатності, коли кров регулярно не доходить до клітин.
Хіджама - це лікування і профілактика різних захворювань по засобом виведення з організму застояної «брудної» крові, хіджама є капілярним кровопусканням, має велике відміну від венозної і артеріальної крові.
Більш детальну інформацію по кожному з наших напрямків ви можете дізнатися за телефонами.

Клініка здорового хребта «Здоров'я»

Основні напрямки лікувального масажу, це:

 • грижі і протрузії міжхребцевих дисків, защемлення сідничного нерва, спазми м'язів, артрит, артроз, зміщення хребців, гіпертонус м'язів, остеохондроз, гіперкіфоз, спондіолоартроз, гіперлордоз, також лікуванням підвищеного тиску (гіпертонії), лікування поганий прохідності судин, спондилоз і т.д.

Допомагаємо при різних захворюваннях спини і опорно - рухового апарату.

З вами буде працювати реабілітолог - масажист, який має досвід як в лікуванні багатьох захворювань спини, так і робить якісно профілактичний масаж.
При необхідності складаємо програму лікування і реабілітації, прописуємо вправи для вирішення саме вашого захворювання.

Вакуумний масаж найчастіше використовують при антицелюлітних програмах в комплексі з ручним масажем, але також є ті хто просто хоче поліпшити стан своєї шкіри використовуючи вакуумний масаж як окрему процедуру.
Вакуумний масаж допомагає поліпшити кровообіг, стимулює лімфатичну систему, виводить токсини, впливає на шкіру, м'язи і підшкірну клітковину.
Наші фахівці підберуть для вас саме те що найбільше підходить вашому типу шкіри.


Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 56
За тиждень: 232
За місяць: 270
Всього: 10343

Поділися цією інформацією з іншими: