ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 2498

Вчора 3826

Цей тиждень 28694

У цьому місяці 52866

Всього 28848149

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Вайсера, 12/1
(4-поверх,ТЦ «Ультрамарин»)
тел: 0382 707041
моб: +38 067 3728587
e-mail: malyatko_plus@ukr.net
сайт: www.malyatko-plus.com
ГОДИНИ РОБОТИ: з 9:00-18:00, без перерви; субота: по запису; вихідний день: неділя
ПП Приватна поліклініка «Малятко Плюс»

Приватна поліклініка «Малятко Плюс» - це єдиний в місті Хмельницькому приватний медичний заклад, де зібрані найкращі дитячі лікарі різних спеціальностей.
Кожен фахівець, який прийшов працювати в нашу поліклініку - це справжній професіонал, що знає свою роботу і щиро любить дітей.
Саме так, з любов'ю і професіоналізмом ми захищаємо здоров'я кожного маленького пацієнта.

СПЕЦІАЛІСТИ, ПРИЙОМ ЛІКАРІВ:

ПЕДІАТРИ: Педіатрія - розділ медицини, що вивчає анатомію, фізіологію дитячого організму в різні вікові періоди, розглядає причини і механізм розвитку дитячих захворювань і розробляє методи їх лікування.
ДИТЯЧИЙ КАРДІОРЕВМАТОЛОГ: Дитячий карді ревматолог вивчає захворювання серцево-судинної системи і захворювання сполучної тканини у дітей з моменту народження і до повноліття.
ДИТЯЧИЙ НЕВРОПАТОЛОГ: З перших годин від народження дитина розвивається дуже стрімко, її стан змінюється кожну годину, а за місяць проходять суттєві зміни.
ДИТЯЧИЙ УРОЛОГ: Дитяча урологія займається лікуванням захворювань і вад розвитку сечостатевої системи у дітей.
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ: Дитяча дерматологія розділ медицини, що вивчає захворювання шкіри і її придатків (волосся, нігті) у дітей.
ДИТЯЧИЙ ЕНДОКРИНОЛОГ: Багато ендокринних захворювань розвиваються в дитинстві, а проявляються в дорослому віці і накладають свій відбиток на все життя.
ДИТЯЧИЙ ЛОГОПЕД: У 80% дітей слух розвивається самостійно. Ані батьки, ані діти цього не помічають. Тому багато хто і не чув такого терміну, як "фонематичний слух".
ДИТЯЧИЙ ОРТОПЕД: Дитячий організм, що знаходиться в періоді постійного росту, потребує особливого підходу. З першого місяця життя, а за необхідності - і раніше, проводяться консультації дитячого ортопеда.
ДИТЯЧИЙ ОТОЛАРИНГОЛОГ (ЛОР): Захворювання ЛОР органів - найпоширеніша група захворювань серед дітей будь-якого віку.
ДИТЯЧИЙ ОФТАЛЬМОЛОГ: Очі це не тільки "дзеркало душі" , але ще й показник загального здоровя.
ДИТЯЧИЙ ПСИХОЛОГ: На сьогоднішній день в Україні лише мізерно мала частина батьків звертається за допомогою до дитячих психологів.
МАСАЖИСТ-РЕАБІЛІТОЛОГ: Засоби фізичної реабілітації - це масаж, лікувальна фізична культура, фізіотерапія, працетерапія тощо.
У нас кожен пацієнт
отримує якісне медичне спостереження,
діагностику та лікування в повній відповідності
з самими строгими стандартами МОЗ України.


ОБСТЕЖЕННЯ:

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ: Разом - дешевше.
АНАЛІЗ СЕЧІ: У «Малятко Плюс» можна зробити аналіз сечі та отримати результат за 5 хвилин.
НОВИНКА - ПЛАНТОГРАФІЯ: Новітній метод діагностики плоскостопості.
ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ: Комплексна діагностика офтальмологічних захворювань проводиться лікарем – дитячим офтальмологом в умовах спеціально облаштованого кабінету.
УРОФЛОУМЕТРІЯ: Урофлоуметрія є сучасним методом дослідження порушень уродинаміки нижніх сечових шляхів, заснованим на графічному записі характеристик струмені сечі.
ЕКГ СЕРЦЯ: роблять в будь-якому віці, оскільки дослідження відрізняє безпечність, безболісність і висока інформативність.
ПРОБА РУФ’Є: Проба Руф’є є простим непрямим методом визначення фізичної працездатності.
УЗД СЕРЦЯ: На протязі останнього десятиріччя УЗ дослідження серця (ехокардіографія), є одним із основних методів обстеження серця з метою виявлення серцево-судинних захворювань.
УЛЬТРАЗВУКОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ: УЗД – це найбільш безпечний, малоінвазивний і максимально інформативний метод сучасної діагностики загальних захворювань. УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, кишківник); УЗД нирок та сечового міхура; УЗД органів малого тазу, калитки (мошонки); УЗД щитоподібної залози і наднирників; УЗД головного мозку (нейросонографія і доплерографія); УЗД судин головного мозку; УЗД серця; УЗД суглобів (плечові, ліктьові, кульшові, колінні); УЗД вилочкової залози (тимус); УЗД м’яких тканин; УЗД лімфатичних вузлів; Доплерографію паренхіматозних органів.

ЛІКУВАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ:
ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА (ЛФК)
ЛІКУВАННЯ СКОЛІОЗУ: Сколіоз, залежно від ступеня, можна виявити при огляді спини або навіть на відстані, за поставою.
МАСАЖ: Дитячий масаж – це один із найкращих способів профілактики і лікування багатьох захворювань, з якими можуть зіткнутись Ваші малюки в перші роки життя.
ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОРТОПЕДИЧНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ: В клініці дитячий травматолог-ортопед разом з невропатологом та фізичним реабілітологом розроблять спеціальну програму, направлену на лікування чи реабілітацію захворювань опорно-рухової системи.
ФІЗІОТЕРАПІЯ: Не викликає побічних ефектів, посилює дію прийнятих ліків.

ДІАГНОСТИКА ТА КОРЕКЦІЙНА ДОПОМОГА ДІТЯМ З ПОРУШЕННЯМ МОВЛЕННЄВОГО ТА ПСИХІЧНОГО РОЗВІТКУ:
ДІАГНОСТИКА ТА КОРЕКЦІЙНА ДОПОМОГА ДІТЯМ З ПОРУШЕННЯМ МОВЛЕННЄВОГО ТА ПСИХІЧНОГО РОЗВИТКУ: Корекція захворювань включає консультації спеціалістів, складання індивідуального плану розвитку і комплексну реабілітацію.
FORBRAIN - РОЗВИТОК СЛУХО-МОВНОЇ СИСТЕМИ: Під час тренування дитина (чи дорослий) повинна видавати звуки, розмовляти, читати чи співати.
КАЗКОТЕРАПІЯ: Персонажі терапевтичної казки переживають ті ж емоції, борються з тими ж страхами і комплексами, що й дитина. І всі разом вчаться долати труднощі різного характеру в реальному житті.
КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЮЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ТІМОКО: Революційні ігрові технології для реабілітації дітей з особливими потребами.
ЛОГОПЕДИЧНИЙ МАСАЖ: Комплексна процедура при лікуванні різних порушень розвитку мови у дітей.
МОЗОЧКОВА СТИМУЛЯЦІЯ НА БАЛАНСУЮЧІЙ ДОШЦІ ДОКТОРА БІЛЬГОУ: Спеціальна дошка «Learning Breakthrough» - «Прорив у навчанні»!
ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ: «Часто руки знають, як вирішити загадку, з якою інтелект боровся марно» К. Г. Юнг

ІНШІ ПОСЛУГИ:
ОФТАЛЬМОЛОГІЯ.
АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО ТОНЗИЛІТУ: Ми придбали нові апарати для лікування захворювань вуха, горла, носа. Відтепер лікування цих захворювань проходить більш ефективно!
ДНІ ТА ГОДИНИ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ: З метою запобігання перехресним захворюванням, у нашій клініці запроваджені дні та години «Здорової дитини».
ДОВІДКИ (МЕДИЧНІ ДОКУМЕНТИ): В поліклініці ми не тільки надаємо висококваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу, але й надаємо пацієнтам всю необхідну офіційну медичну документацію - довідку у дитячий табір, медичну карту в дитячий садочок чи школу тощо.
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА І ЛОГОПЕДА: Консультації рекомендовані для дітей дошкільного, шкільного та підліткового віку, з батьками.
ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД НОВОНАРОДЖЕНОГО: ПП «Малятко Плюс» пропонує таку послугу як первинний огляд та патронаж новонародженого.
ПРОКОЛЮВАННЯ ВУШОК: В ПП «Малятко Плюс» можна безболісно, швидко та недорого проколоти вушка Вашій красуні!
ПРОФІЛАКТИЧНІ ОГЛЯДИ: Знати про стан здоров’я своєї дитини необхідно не тільки перед вступом в школу, а й протягом всього часу навчання.
ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ: За потреби, лікарі приватної поліклініки «Малятко Плюс» нададуть Вам медичну допомогу на дому.

ДЛЯ ДОРОСЛИХ:
УЗД Ультразвукове дослідження в наш час являється важливим компонентом діагностики в усіх областях клінічної медицини:.органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка); нирки, сечовий міхур, наднирники, калитка; матка, яєчники, молочна залоза; ехокардіоскопія серця, доплерографія судин голови та шиї, артерії і вени верхніх, нижніх кінцівок та паренхіматозних органів; суглоби (плечові, ліктьові, колінні кульшові); лімфатичні вузли, м'які тканини.
АНАЛІЗ СЕЧІ: Розшифровка аналізу сечі здатна дати уявлення не тільки про стан сечовивідної системи, але і всього організму.

Здорові діти - щасливі батьки!!!

Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 7
За тиждень: 96
За місяць: 211
Всього: 43610

Поділися цією інформацією з іншими: