ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 3653

Вчора 5485

Цей тиждень 3654

У цьому місяці 3654

Всього 28631632

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький, вул.Грушевського, 96 (нижче Паспортного столу)

м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 19 (0-поверх, приміщення «Приватбанку»)
моб: +38 098 2280358
моб: +38 066 5506265
моб: +38 073 4465764
e-mail: raychenkosergey@gmail.com
сайт: www.izolyatsiya.com.ua/khmelnickiy

instagram.com/quest_khm
facebook.com/quest.khmelnickiy
youtube.com/channel/UCibZzzNrsY3jMRV7xNJc6PQ/feed
ГОДИНИ РОБОТИ: з 10:00-22:00, без перерви; без вихідних
Квест-проект «Ізоляція»

Унікальний проект у новому форматі, який перенесений з віртуального середовища в реальне, тепер доступний і жителям Хмельницького!

Суть квест-кімнати полягає в тому, що учасники, хто опинився в повній ізоляції від навколишнього світу, озброївшись логікою і уважністю, прокладають собі шлях до свободи.

Повні перешкод і головоломок кімнати не залишать байдужими справжніх цінителів інтригуючих пригод і запаморочливих загадок.


Неповторні квест-кімнати Хмельницького: «Камера ув'язненого», «Гараж», «Таємниці цирку», «Пила», «Лабораторія божевільного професора», «Психлікарня №16».

Квест-проект «Ізоляція» - прекрасний подарунок на день народження, для проведення корпоративу, дитячих свят, для відпочинку з друзями.
Емоції, адреналін, драйв для твого мозку!

У нас цікаво і дітям, і дорослим: з 8 до 99 років; кімната «Пила» з 15 років (без супроводу дорослих).

АКЦІЯ!!! Пройди 4 кімнати до кінця року і отримай подарунок на вибір!Квест кімнати в ХмельницькомуВОНИ ЗМОГЛИ ВИБРАТИСЯ!


Реаліті-квест «Ізоляція» – це живий та цикавій квест, який захопить Вас у світ пригод, назустріч непізнанному і загадковому. Цей проект – знахідка для тих, хто завжди мріяв з головою зануритися в фантастичну стихію квестів, і безцінний клондайк для людей, бажаючих приміряти на себе образ героя з улюбленого пригодницького фільму. Новий і захоплюючий квест-проект пропонує учаснику інтелектуальний виклик, осилити який, пройшовши всі випробування, зможе лише найвинахідливіший! Вирішуйте головоломки, долайте ментальні перешкоди на шляху до пошуку чергового ключа. Киньте виклик долі і випробуйте її в захоплюючій атмосфері, навіяної культовими трилерами, фільмами жахів і кращими комп’ютерними квест-іграми.Унікальний проект в новому форматі, який перенесений з віртуального середовища в реальне, тепер доступний і жителям Хмельницького! Суть квест-кімнати полягає в тому, що учасники знаходячись в повній ізоляції від навколишнього світу, і озброївшись тільки логікою і уважністю, прокладають собі шлях до свободи. Повні перешкод і головоломок кімнати не залишать байдужими справжніх цінителів інтригуючих пригод і запаморочливих загадок.
Що пропонує квест-проект «Ізоляція» жителям Хмельницького?Сьогодні на Ваш вибір ми пропонуємо кілька захоплюючих квест кімнат, які наповнені атмосферою загадковості і містицизму. У нас Ви зможете потайки відвідати «Лабораторія божевільного професора» розгадати таємниці, які знаходяться в його стінах, наскрізь просочені загадковістю, містикою, і спробувати покинути їх вчасно. Це випробування для відважних, сильних духом і кмітливих «натуралістів», а також унікальна можливість перевірити свої індуктивно-дедуктивні розумові здібності в реальних умовах.

Ще одна, не менш цікава кімната для випробувань, іменована авторами проекту «Камера ув’язненого», отримала свою назву неспроста. Покинуті камери в’язнів, атмосфера безвиході і наближення розправи, загострюють інстинкти і почуття, змушуючи Ваш пульс з кожним разом все частіше битися. Тут доведеться не тільки взаємодіяти з логічними ланцюжками, а й, не піддаючись паніці, оволодіти навичками, про які раніше Ви могли хіба що прочитати в пригодницьких новелах або детективах.
Заходьте «на вогник» – нові пригоди завжди знайдуть місце в своєму таємничому світі для Вас!

В цілому квест-ігри в реальних умовах – це прекрасна можливість, яку надає проект «Ізоляція» жителям Хмельницького, чудово провести час зі знайомими, друзями і родичами, діючи спільно, розважаючись з розумінням, і вирішуючи захоплюючі головоломки. Всі завдання і квести, унікальні, хоча найчастіше в них Ви можете знайти знайомі сюжети, що встигли стати культовими фільмами, квест-іграми, графічними новелами, романами Стівена Кінга і іншими художніми шедеврами літератури.

Запрошуємо всіх бажаючих випробувати непідробні живі емоції, які внесуть яскраві фарби і розмаїття в Ваші будні, а також використати свої розумові здібності в нестандартних умовах, які пропонує квест-проект «Ізоляція».Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 17
За тиждень: 17
За місяць: 17
Всього: 16958

Поділися цією інформацією з іншими: