ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 67

Вчора 4428

Цей тиждень 4495

У цьому місяці 36041

Всього 30307967

   

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС  

повідомити у Facebook повідомити у Twitter повідомити у GooglePlus повідомити у Skype

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Соборна, 56
т/ф: 0382 763083
моб: +38 067 3821860
сайт: www.express-audit.com
ГОДИНИ РОБОТИ: з 8:30-18:00, без перерви; вихідний день: неділя
Приватна аудиторська фірма «Експрес-аудит»
  • Аудит акціонерних товариств, фінансових установ.
  • Аудиторські перевірки на замовлення.
  • Консалтинговий супровід підприємств.
  • Консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.
  • Фінансовий аналіз діяльності підприємств.
  • Постановка, відновлення, ведення бухгалтерського обліку, в т.ч. за допомогою програми 1С-Бухгалтерія.
  • Складання бухгалтерської та податкової звітності.


Аудиторські послуги


Бухгалтерські послуги


Консалтингові послуги

Наші принципи
Професійна діяльність Приватної аудиторської фірми «Експрес-аудит» полягає у кваліфікованому супроводі бізнесу, що відповідає усім сучасним вимогам, а також надійному захисті інтересів клієнта. Наша діяльність покликана забезпечувати вдосконалення професійних стандартів і всебічно сприяти економічному зростанню України та підвищенню конкурентоспроможності українського бізнесу.
Для забезпечення належної якості послуг та ефективного захисту інтересів бізнесу ми керуємося такими принципами:

Професійна компетентність
Компетентність - один з основних принципів аудиту, який полягає в тому, що аудитор повинен володіти необхідним обсягом знань і навичок. Це дозволяє йому забезпечувати кваліфіковане, якісне, відповідне до сучасних вимог, надання професійних послуг.
Всі наші співробітники - висококваліфіковані фахівці в області аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування, правової підтримки бізнесу та оцінювання, які пройшли суворий багатоетапний первинний відбір.
Ми приділяємо велику увагу системі безперервної освіти персоналу: підвищенню кваліфікації, участі у конференціях, семінарах і "круглих столах", постійному вдосконаленню використовуваних форм навчання.

Конфіденційність   
Дотримання конфіденційності інформації клієнтів є найважливішим принципом, на підставі якого здійснюється діяльність Приватної аудиторської фірми «Експрес-аудит» як у рамках аудиту, так і при наданні супутніх послуг. Дотримання правил про конфіденційність є професійним обов'язком кожного співробітника.
Процедури, що вживаються керівництвом Приватної аудиторської фірми «Експрес-аудит» в рамках системи внутрішньо-фірмового контролю, а також відповідні норми законодавства є гарантією збереження конфіденційності інформації клієнта.

Незалежність  
Дотримання принципу незалежності є фундаментальним професійним принципом аудиторської діяльності.
Приватна аудиторська фірма «Експрес-аудит» прагне до максимально об'єктивного відображення реального стану речей і діє сумлінно в рамках та інтересах законодавства, не допускаючи можливості ставити під сумнів власну порядність, об'єктивність і професіоналізм.
Високий рівень професіоналізму фахівців, здатних гнучко і своєчасно реагувати на мінливу ринкову ситуацію, приймаючи при цьому оптимальні рішення, забезпечив Приватній аудиторській фірмі «Експрес-аудит» стійке і незалежне становище на сучасному ринку. Ми незалежні у своїх судженнях і діємо виключно в рамках законодавства.

Комплексний підхід
Політика Приватної аудиторської фірми «Експрес-аудит» орієнтована на комплексне і системне вирішення будь-якого питання клієнта з метою забезпечення успішного розвитку його бізнесу в умовах сучасного конкурентного ринку.


Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 1
За тиждень: 1
За місяць: 136
Всього: 23777

Поділися цією інформацією з іншими: