ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 3948

Вчора 5213

Цей тиждень 29722

У цьому місяці 143226

Всього 28153541

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Пілотська, 14
т/ф: 0382 644672
моб: +38 050 4476313
e-mail: condor_hm@meta.ua
ГОДИНИ РОБОТИ: з 8:00-17:00, перерва: з 13:00-14:00; вихідні дні: субота, неділя
ДВКП «Кондор»

ВИРОБНИЦТВО І ПРОДАЖ:
  • Вода мінеральна «Білогірська» 1,5л; 0,5л; 5л; 6л.
    Доставка по місту та області безкоштовно.
  • ПЕТ пляшки 1,5 л

ПРОДАЖ:

  • Пісок насипом
    Доставка за домовленістю.

«Білогірська» - джерельна природна вода, яка проходить крізь природні крейдові та кремнієві фільтри з температурою 6-8 С, зберігає первинну природну недоторканість.
Природа, турбуючись про людину, оптимально збалансувала у «Білогірській» мінеральні солі та мікроелементи, захистила джерело від негативного впливу оточуючого середовища, тому що воно знаходиться далеко від промислових центрів, на межі Подільського та Поліського краю, в екологічно чистій місцевості.
Про якість мінеральної природної води говорить не тільки концентрація корисних речовин, але й її «біоенергетика».

Якщо людина турбується про здоров’я, вона повинна пити «Білогірську», яка з точки зору біоенергетики є «живою», так як вода може «запам’ятовувати» інформацію про середовище, з яким вона стикалась, і передавати її кожній клітині людського організму.
«Білогірська», яка добута з надр самої природи, збалансована по всіх біофізичних показниках, є кристально чистою водою, яка відновлює сили, підвищує тонус людини, допомагає справитися з різними недугами.
«Білогірська», - вважає лікар-хірург Хмельницької міської лікарні Василь Дмитрович Штогрин, - містить в оптимальних концентраціях необхідні для організму мікроелементи – кальцій, магній, натрій, калій, хлориди, карбонати та багато інших. При її вживанні у хворих з порушенням органів травлення вже через короткий період часу нормалізується дисбаланс, поліпшуються функції печінки, нирок, нормалізується гомеостаз (склад крові) організму. Особливість цієї води – її можна вживати без обмежень, вона добре засвоюється організмом. Я б наполегливо рекомендував використовувати цю воду для приготування їжі хворим після операцій на шлунково-кишковому тракті. Я по можливості вживаю тільки «Білогірську» і раджу це робити Вам.

«Білогірська» вже більше 30 років находиться в Державному реєстрі мінеральних вод України.
За високу якість фасована вода «Білогірська» на міжнародних галузевих конкурсах нагороджена золотою та бронзовою медалями. А ми додамо таке: цю воду за її збалансованим рівнем мікроелементів можна образно порівняти з лісовою суницею, яка серед інших ягід має найбільше корисних для людини вітамінів.
Вода «Білогірська» однією з перших відзначена золотою медаллю «Краща серед столових вод України». Вона вже більше двадцяти років входить в число кращих столових вод цієї категорії - На протязі останніх десяти років, - говорить начальник відділу Хмельницького центру стандартизації та метрології Володимир Петрович Вербовий, - вода постійно контролюється спеціалістами нашого центру. Вони відзначають: за цей час вода не змінила своїх хімічних властивостей. Не зареєстровано жодного випадку порушень у технології її виробництва.


Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 63
За тиждень: 87
За місяць: 422
Всього: 24410

Поділися цією інформацією з іншими: