ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   

СТАТИСТИКА ПОРТАЛУ  

Сьогодні 2598

Вчора 3826

Цей тиждень 28794

У цьому місяці 52966

Всього 28848249

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: ІНТЕРНЕТ-КОНТАКТИ:
м.Хмельницький
вул.Шевченка, 34, офіс № 202
т/ф: 0382 650346
моб: +38 096 7911575
моб: +38 066 2631141
моб: +38 097 2460964 - Viber
сайт: www.tattoopodillya.com.ua
facebook.com/semen.kovalchuk?ref=bookmarks
instagram.com/tattoo_podillya
ГОДИНИ РОБОТИ: з 10:00-19:00, без перерви; вихідний день: неділя
Студія «Арт-тату Поділля»

ПП Ковальчук Семен Васильович
  • Татуювання тимчасові і постійні кольорові і чорно-білі.
  • Татуаж - корекція контуру і кольору губ, брів, стрілки очей, рум'яна.
  • Пірсинг: пупок, брови, вуха, ніс і т. д.
  • Курси (навчання) майстрів манікюру, педикюру, у т. ч. навчання з нарощування акрилових та гелевих нігтів; нігтьової дизайн.
    По закінченні курсів (навчання) - видається диплом державного зразка.

Студія «Art—Tattoo Поділля» була заснована в місті Хмельницький майстром Семеном Ковальчуком.
Перша офіційно зареєстрована студія татуювань успішно працює з 2004 року, не змінюючи свого місця розташування.
В 2019 році студія святкує 15 років!!!
Професіоналізм і використання високоякісного стерильного обладнання та барвників — створили хорошу репутацію, і велику клієнтську базу.

Студія пропонує такі види послуг:
- Перманентний макіяж (Натуральний і косметичний): корекція форми губ та брів, стрілки на повіки, рум'яна, татуаж 6D
- Професійні кольорові і монохромні татуювання
- Тимчасові татуювання
- Навчання (диплом державного зразка)
- Мікроблейдинг


Тіло людини - досконалий інструмент. Однак люди, які не обділені фантазією і сміливістю, прагнуть зробити його ще більш прекрасним. Прикраси для тіла людини не обмежуються звичними сережками і татуюваннями. Звичайно, ці стародавні способи зробити себе красивіше залишаються популярними протягом тисячоліть, але люди продовжують ставити експерименти.

Татуювання
Почнемо з самого давнього - з татуювання. Наносити татуювання люди почали ще в первісну епоху. Правда тоді таке «прикрашання» носило суто прагматичний характер - тату відлякували злих духів або повинні були приносити удачу. Татуювання були навіть на муміях, знайдених при розкопках єгипетських пірамід. Зауважте, незважаючи на стародавність використовуваних технологій, тату Єгипту змогли зберегтися протягом 4 тисяч років. Зараз технологія нанесення довговічних малюнків на тіло кардинально змінилася. Зате людина практично не відчуває дискомфорту, а зображення довго радує насиченістю кольору і яскравими фарбами.

Татуаж
Схожий за звучанням і написанням з «татуюванням» інший напрямок - татуаж. Або інакше він називається перманентний макіяж. Однак це жіночий привілей, так як татуаж - це довготривалий макіяж, який дозволяє прекрасній половині людства виглядати бездоганно і вдень і вночі. Крім усунення чисто косметичних недоліків ця процедура дозволяє злегка змінювати форму губ і брів. Якщо Ви цінуєте свій час і трепетно ставитеся до свого зовнішнього вигляду, татуаж - це те, що Вам дійсно необхідно.

Боді-арт
Продовжуючи тему малюнків на тілі, не можна не згадати про боді-арт. Якщо Вам подобаються татуювання, але зважитися на цей крок і нанести «вічний» малюнок на своє тіло Ви поки не готові, спробуйте боді-арт. Це тимчасовий малюнок на Вашому тілі. Ви цілком можете справити враження, а потім стерти цей твір образотворчого мистецтва... Але не з пам'яті! Така краса не забувається! Ефекту не менше ніж від татуювання.

Пірсинг
Люди не тільки малювали на тілі, але й ставили більш жорсткі досліди. Наприклад, проколювали. Пірсинг тільки здається річчю суто неформальною. Молодість, мода, стиль і пірсинг вже давно йдуть поруч. Це ефектно, яскраво і незвично. Пірсинг прикрашає, підкреслює достоїнства і навіть приховує недоліки. Для молодих людей він навіть став способом самовираження. Загалом, сенс у цю процедуру можна вкладати який завгодно. Головне - жити яскраво і не боятися бути собою.


Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 41
За тиждень: 116
За місяць: 138
Всього: 30297

Поділися цією інформацією з іншими: